Seksi Seven Sevgilim

Merhabalar, uzun süredir beraber olduğum voleybolcu sevgilim. İle beraber olduğum için çok şanslıyım hem güzel, hem kalçaları harika boyu uzun! Beni mest ediyor!

Ne kadar şanslıyım ki sporcu bir kız arkadaşa sahibim sevgilim profesyonel voleybolcu bulunduğu amacıyla çok iyi ve estetik bir bedene sahip natural olarak bu yatak odamıza da yansıyordu kaslı ve seksi bedeniyla yatakta denetim tamamiyle ona ait oluyordu atletik bedeni ile her seferin de beni hazzın uç noktalarına ulaştırmayı başarıyordu.

Beni Böyle Sikmek İstermisin ? TIKLA ARA! Numaram: 0035 3515 73305

Maçtan gelmiştik kız arkadaşım duş alarak güzelce rahatladıktan sonra seks gerçekleştirme istediğini söyleyince derhal yatağımıza geçmiştik beni güzelce soyduktan sonra sikimi bu tür yutarcasına emerek beni kendimden geçirdikten sonra bende amını yalayarak sevgilimi çoşturdum bunun sonrasında kucağıma oturarak sikimi amına yerleştiren kız arkadaşım uzun bacaklarıyla sikimin başına istikbal kadar havaya kalktıktan sonra tekrar oturarak beni çıldırtıyordu sikimin her santiminini profesyonelce kullanıyordu onunla aynı yatakta olmak adeta bir ayrıcalıktı kucağımda derin zıplayışlar yaptıktan sonra beni boşlatmıştı daha sonra tekrar yalarak beni zirveye çıkarttı önümde domalınca bende amacıylae girdim ama ileri geri hareketini tekrar ben değil o yapıyordu kalçalarını yukarıya aşağı yaparak tekrar beni denetim altına alıyordu bir sürede domalır pozisyonda beni çıldırtarak ikinci postayı atarak beni zevkten bitirmişti.

Sakso Çektirmek İstiyorsan ? Hadi ARA! Numaram: 0035 351 573 305

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir